7Nová dimenze ostrahy majetku je tady !

ISG 9 – Váš garant bezpečnosti, využívá jako první v České republice bezpilotního prostředku (UAV), tzv. hexacoptéry nebo kvadrakoptéry se stabilizací kamery.

Výhodou této technologie je okamžitý přehled nad děním v daném chráněném sektoru, s možností On-Line monitoringu na kterýkoliv monitor a zároveň se záznamem pořízeného videa ve formátu Full HD.

Tato naprostá novinka uvedená do našich služeb v roce 2014, přináší zcela nový a originální rozměr ochrany majetku a osob v širokém portfóliu zákazníků. Díky nejmodernějším technologiím je UAV schopno samočinné kontroly dle naplánované GPS trasy a to vše za pouhého dohledu pracovníka ostrahy.

9

 MOŽNOSTI VYUŽITÍ :

Ostraha majetku
Ochrana osob
Detektivní služby
Monitoring bez omezení
Objekty se zvláštní důležitostí
Úřady, instituce a další …

Možnosti využití této jedinečné a cenově velmi dostupné technologie, jsou naprosto neomezené a naším zákazníkům přinese nejen zefektivnění ochrany osob a majetku, ale i dokonalé využití perfektní monitorovací technologie s důrazem na jakékoliv případné zajištění důkazních prostředků při vzniku či řešení mimořádné situace.

MODELOVÝ PŘÍPAD OSTRAHY :

3    2

 

 

 

 

Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás. Velice rádi Vám vypracujeme nabídku řešící přímo Vaše potřeby. Zajistíme pro Vás kompletní profesionální servis včetně zaškolení obsluhy, manipulace a maximálního využití !

5TECHNOLOGICKÉ MOŽNOSTI :

Široká variabilita
Denní / noční vidění
Stabilizátor obrazu
Gyroskop (automatic)
Přenos obrazu On-Line
Vybavení foto / video
Doplňková výbava
Možnost kapotáže
Dosah až 800 m. od základny
Výška až 300 metrů
Pozice dle GPS / řízený pohyb

CENA :

Cena se odvíjí dle potřeb zákazníka. Zákazníci s platnou smlouvou na výkon ostrahy majetku a osob jsou zvýhodněni.

Upozornění :
Provoz těchto zařízení podléhá platným zákonům České republiky a příslušným právním předpisům.