Pokud máte jakýkoliv dotaz, přání nebo i připomínku, neváhejte se na nás obrátit. Náš odborný tým specialistů je kdykoli připraven poskytnout Vám ty nejlepší služby na klíč.

Telefon: +420 245 007 009
V případě zájmu o detekci odposlechů nás prosím kontaktujte z bezpečného prostředí!

Bezpečnost komunikace :
Ctíme Vaše soukromí a proto naprosto v souladu s ust. zákona č.100/2000 Sb. zákon na ochranu osobních údajů  – neposkytujeme třetím stranám žádné byť minimální či náznakové informace vztahující se k naším klientům.

Veškerá hlasová, elektronická i datová komunikace, je námi považována za přísně důvěrnou a jako takovou je s ní pochopitelně i zacházeno a nakládáno.

viber

Zabezpečené volání, SMS, MMS a další s možností instalace programu do telefonu i na PC.

whatsapp

Zabezpečené volání, SMS, MMS a další s možností instalace programu do telefonu.

Ve vybraných případech, zejména jedná li se o důvěrnou komunikaci s klientem, využíváme technologie zabezpečené komunikace vylučující přímý odposlech. Tyto technologie jsou dostupné pro všechny typy telefonů a jsou ke stažení zdarma kliknutím na logo vlevo.

Našich zákazníků si vážíme.
Pokud budete mít jakékoli výhrady či připomínky k jednání našich zaměstnanců, prosím adresujte je přímo k rukám Generálního ředitele společnosti na emailovou adresu reditel@isg9.cz . Váš podnět je pro nás velice přínosný !

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Provozovatel:

GBARD HOLDING s.r.o.
IČ: 28948327, DIČ: CZ28948327
Se sídlem: Heydukova 1220/16, Praha 8

hlav1