ISG9 disponuje vlastní moderní technikou zajišťující poskytování bezpečnostních služeb.

air-teamBezpečnost je pro nás alfou a omegou.

Veškeré služby nabízíme v několika stupních. Od poskytování standardních služeb až po VIP náročnou klientelu. Za tímto účelem disponujeme rozsáhlým vozovým parkem, ve kterém naleznete jak vozidla střední, tak i vyšší třídy a v neposlední řadě i exkluzivní vozidla jako Bentley, Rolls Roys, Maseratti a další.
Našim klientům nabízíme k dispozici nejen autopark, ale i další dopravní prostředky jako letadla, lodě, vrtulníky a další luxus. Zcela pochopitelně tyto služby nabízíme i ostatním klientům o čemž se můžete přesvědčit na našich internetových stránkách, věnovaných pronájmům těchto luxusních prostředků : www.rentdream.cz .

kufr-malyNeoddělitelnou součástí našich služeb je i profesionální technické zařízení k ochraně osob, majetku i například k vyhledávání či odposlechu nežádoucích technických audio – video zařízení všech druhů a typů bez omezení frekvence či dalších faktorů.
Naše technické vybavení plně odpovídá platné legislativě a v plném souladu s ní je také používáno vždy proškoleným personálem. Není zjevně nutné přesně specifikovat dostupnou techniku či prostředky využívané k poskytování celého portfólia našich služeb, ale můžeme Vás ujistit, že disponujeme technikou, která zajistí 99% Vašich požadavků a přání.

 

hlavicka4Datová a komunikační bezpečnost je jedním ze základních pilířů naší spolupráce. Veškerá data získaná od našich zákazníků jsou vždy kódována za využití kryptografických klíčů. Elektronická komunikace probíhá neveřejně – tedy jen s vybraným pracovníkem ISG9. Pro zasílání a ukládání citlivých dat využíváme vlastní zabezpečený server s právy vstupu na základě systému trojité kontroly a SMS ověřením.
Garantujeme tak naprostou bezpečnost získaných a používaných dat i jejich ochranu proti zneužití a získání ze strany třetích osob i nepovolaných zaměstnanců. Jednou větou můžeme naprosto odpovědně prohlásit, že veškerá data chápeme jako důvěrná bez ohledu na jejich obsah a podle toho s nimi také i zacházíme.

Pokud máte zájem dozvědět se více, kontaktujte nás.